| Ana Kategori | Güç Kaynağı |
| Alt Kategori | Pil |
| Marka | Varta |
| Tam Ürün Kodu | 2006 |
| IEC referansı | R6 |
| Pil ölçüsü | AA (kalem) |
| Çap | 14.5 mm |
| Yükseklik | 50.5 mm |
| Ağırlık | 16.7 g |
| Elektrokimyasal Sistem | Çinko Karbon |
| Voltaj | 1.5 V |
| Kapasite | - |
Puanlama bulunamadı!
| Ana Kategori | Güç Kaynağı |
| Alt Kategori | Pil |
| Marka | Varta |
| Tam Ürün Kodu | 2006 |
| IEC referansı | R6 |
| Pil ölçüsü | AA (kalem) |
| Çap | 14.5 mm |
| Yükseklik | 50.5 mm |
| Ağırlık | 16.7 g |
| Elektrokimyasal Sistem | Çinko Karbon |
| Voltaj | 1.5 V |
| Kapasite | - |
Puanlama bulunamadı!
Bu ürüne henüz yorum yazılmamış.