| Ana Kategori | Güç Kaynağı |
| Alt Kategori | Pil |
| Marka | Varta |
| Tam Ürün Kodu | 2022 |
| IEC referansı | 6F22 |
| Pil ölçüsü | 9V (Blok) |
| Çap | - |
| Yükseklik | 48.5 mm |
| Ağırlık | 38.0 g |
| Elektrokimyasal Sistem | Çinko Karbon |
| Voltaj | 9 V |
| Kapasite | - |
Puanlama bulunamadı!
| Ana Kategori | Güç Kaynağı |
| Alt Kategori | Pil |
| Marka | Varta |
| Tam Ürün Kodu | 2022 |
| IEC referansı | 6F22 |
| Pil ölçüsü | 9V (Blok) |
| Çap | - |
| Yükseklik | 48.5 mm |
| Ağırlık | 38.0 g |
| Elektrokimyasal Sistem | Çinko Karbon |
| Voltaj | 9 V |
| Kapasite | - |
Puanlama bulunamadı!
Bu ürüne henüz yorum yazılmamış.