| Ana Kategori | Güç Kaynağı |
| Alt Kategori | Pil |
| Marka | Varta |
| Tam Ürün Kodu | 56722 |
| IEC referansı | 6F22 |
| Pil ölçüsü | 9V (Blok) |
| Çap | - |
| Yükseklik | 15.7 mm |
| Ağırlık | 36 g |
| Elektrokimyasal Sistem | Nikel-metal Hidrid (NI/MH) |
| Voltaj | 8.4 V |
| Kapasite | 200 mAh |
Puanlama bulunamadı!

Bu ürüne henüz yorum yazılmamış.