| Markası | Weidmüller |
| Tam Ürün Kodu | 4058570000 |
| Net Ağırlık(g) | 12.577 |
| Depolama Sıcaklık Aralığı | (-40)° C ... 85 ° C |
| Renk | Şeffaf |
| Çalışma Sıcaklık Aralığı | (-40)° C ... 70 ° C |
| UL 94 Yatkınlık Derecesi | V-2 |
| Anma Kontrol Gerilimi | 24 V DC |
| Sürekli Akım(A) | 8A |
| Derinlik | 15,7mm |
| Derinlik(inç) | 0,618 inç |
| Yükseklik | 29mm |
| Yükseklik(inç) | 1,142 inç |
| Genişlik | 12,7mm |
| Genişlik(inç) | 0,5inç |
| Nominal Kontrol Voltajı | 24 V DC |
| Anmak Akımı DC | 16,7 mA |
| Güç Derecesi | 400 mW |
Puanlama bulunamadı!

Bu ürüne henüz yorum yazılmamış.