| Tam Ürün Kodu | VOLTEK-30K |
| Marka | Voltek |
| Güç(Power) | 200 W |
| Giriş Voltajı | 185-265V AC |
| Frekans | 50Hz |
| Renk Sıcaklığı | XX:3000K |
| Lümen | 18000 |
| Işık Açısı | 120° |
| Ömür | 40,000 Saat |
| Koruma Sınıfı | IP 65 |
| Kutu Adet | 5 Adet |
Puanlama bulunamadı!
| Tam Ürün Kodu | VOLTEK-30K |
| Marka | Voltek |
| Güç(Power) | 200 W |
| Giriş Voltajı | 185-265V AC |
| Frekans | 50Hz |
| Renk Sıcaklığı | XX:3000K |
| Lümen | 18000 |
| Işık Açısı | 120° |
| Ömür | 40,000 Saat |
| Koruma Sınıfı | IP 65 |
| Kutu Adet | 5 Adet |
Puanlama bulunamadı!
Bu ürüne henüz yorum yazılmamış.