| Tam Ürün Kodu | 90113403B |
| Renk | Beyaz |
| Gerilim(V) | 220 V |
| Akım(A) | 16 A |
| Kablo Uzunluğu | 3 Metre |
| Kablo Kesiti | 3x1,5mm2 |
| Malzeme | Plastik |
| Soket | 4 adet |
| Özellik-1 | Multi Let,Topraklı,Çocuk Korumalı |
| Özellik-2 | Kablolu |
Puanlama bulunamadı!
| Tam Ürün Kodu | 90113403B |
| Renk | Beyaz |
| Gerilim(V) | 220 V |
| Akım(A) | 16 A |
| Kablo Uzunluğu | 3 Metre |
| Kablo Kesiti | 3x1,5mm2 |
| Malzeme | Plastik |
| Soket | 4 adet |
| Özellik-1 | Multi Let,Topraklı,Çocuk Korumalı |
| Özellik-2 | Kablolu |
Puanlama bulunamadı!
Bu ürüne henüz yorum yazılmamış.