| Tam Ürün Kodu | 92605501 |
| Renk | Siyah |
| Tip | Anahtar |
| Model | Novella Anahtar |
| Gerilim(V) | 250 V |
| Akım(A) | 10 A |
| Malzeme | Termoplastik |
| Özellik-1 | Sıva altı |
| Özellik-2 | Çerçeve dahil değil |
| Koruma Sınıfı | IP20 |
Puanlama bulunamadı!
| Tam Ürün Kodu | 92605501 |
| Renk | Siyah |
| Tip | Anahtar |
| Model | Novella Anahtar |
| Gerilim(V) | 250 V |
| Akım(A) | 10 A |
| Malzeme | Termoplastik |
| Özellik-1 | Sıva altı |
| Özellik-2 | Çerçeve dahil değil |
| Koruma Sınıfı | IP20 |
Puanlama bulunamadı!
Bu ürüne henüz yorum yazılmamış.