| Ana Kategori | Güç Kaynağı |
| Alt Kategori | Pil |
| Marka | Varta |
| Tam Ürün Kodu | 56763 |
| IEC referansı | HR03 |
| Pil ölçüsü | AAA (ince kalem) |
| Çap | 10.5 mm |
| Yükseklik | 44.5 mm |
| Ağırlık | 14 g |
| Elektrokimyasal Sistem | Nikel-metal Hidrid (NI/MH) |
| Voltaj | 1.2 V |
| Kapasite | 1000 mAh |
Puanlama bulunamadı!

Bu ürüne henüz yorum yazılmamış.